ECB ve BOC Toplantıları Gibi ticaret Stratejisi gerçekleşecek

 
İki önemli olay bugün şekilleniyor, ve ikinci çeyreğinde en önemli olması bekleniyor. Piyasalar güçlü (Avrupa Merkez Bankası) (Banka Kanada toplantıları ve ECB ve BOC tepki bekleniyor.

Avrupa Merkez Bankası faiz kararlarını açıkladı ve gün bir takvim yılı içerisinde toplantı sayısı değiştirme gibi para politikası bulaşan şeklini değiştirmek, 2015 yılında başladı.

Yıllardır, her ayın ilk Perşembe günü ECB toplantıları var. Bu yıldan itibaren, artık her sekiz haftada bir Çarşamba günü bir araya gelecek.

Oranları oldukça düşük olduğundan her zaman olduğu gibi, bugün gerçek faiz oranı duyuru ve basın toplantısı var. Alt sınırında söyleyebilirim, parasal genişleme programını yerinde, yani yeni bir şey yok o bölgede bekleniyor.

Ne basın toplantısında bakmak gerekir?
ECB Bay Draghi, Başkan, Avrupa ' da daha iyi koşullar vurgulayan? Bu biraz ortak para birimi artırmak olabilir. Ancak, bu sadece odak Yunan durum olacak gibi ve bu da Euro üzerinde sürükleyin olabilir nasıl geçici olmalıdır.

BOC için
Bugünkü toplantı, geçen Cuma günkü istihdam verileri, oldukça etkileyici olsa da, ağırlıklı olarak part-time işlerde kurulan bu Kanada ekonomisi üzerinde objektif bir bakış, bir anlamda sahip başkentidir.

Eğer denkleme sonra yağı eklerseniz bu toplantı var etkisini tam resmi var mı, Kanada ekonomisi petrol piyasasında neler olduğunu bağımlı olduğunu gösteriyor.

Benim açımdan herhangi bir indirimlerine görmek gerekiyor, ama yine odak basın toplantısı ve eğer bir ayı sesi bu CAD zayıf seviyelere gönderilen olarak kullanılıyorsa, kontrol.

Bir strateji olarak, bu alana sıçrayan bir potansiyele sahip olarak düşük seviyelerde, yani 1.0460 alanı altında, ideal olarak aşağıda 1,04 AVRO / almayı tercih ediyorum.

Öte yandan ABD doları / Kanada Doları kısa 1.2845 highs dur kaybı ile gitmek akıllıca bir şey olurdu 1.2700 kadar iddialı.

Uçuculuk basın konferansı yükselmeye ve sonrasında hemen kısır hamle beklemek için bu tür olaylarla her zamanki gibi, bak.

İlginizi Çekebilir: