USD Daha Sonra FOMC Dakika Serbest

Bu hafta ekonomik takvimde en önemli olayı FOMC (Federal Açık Piyasa Komitesi) toplantı tutanakları sürümüdür. Bu bizi son FOMC toplantısında Fed üyeleri arasındaki iç tartışmalar gösterecektir.
 

 
Yüksek belirsizlikler, İngiltere Merkez Bankası geçen hafta gösterdi belirsizlik ile başlayan bir dönemde ve Yunanistan’ borç müzakereleri ile devam eden bir şey masaya daha güçlü ABD doları kalır.

Yaptırımlar tarafından yönetilen dönemlerde, örneğin savaş sırasında yükselmeye ABD doları için doğal bir eğilim var. Yatırımcılar paralarını için en iyi değeri arıyorlar çünkü ABD, dünyanın finansman para güvenli liman statüsünü tarafından sağlanan bu.

Bu Fed oranları toplantılar bir kaç hareket edecek son anketler, piyasalar, Federal Rezerv oranları Haziran ayında taşımak için bekliyor göster, ancak Janet Yellen, Federal Rezerv Başkanı ima etti. Toplantıların “Birkaç” ipucu Haziran daha erken toplantı bir sürpriz anlamına gelebilir. Bu sürpriz buluşma, öyle bir şey olursa, Mart ayında yapılacak tahmin ediyorum

Bu durumda, piyasaları hazırlıksız yakalandı ve ABD doları uçmalı.

Fed'in böyle bir hamle beklemiyorum, ama bu haftaki dakika Fed oranları er ya da geç harekete geçecek göstermek için dolar boğa iştahı ve Şahin bir açıklama göstermek için bakacağım.

Buna karşın, ABD doları tüm Pazartesi günkü dakika ile başlayan pano üzerinde yükselmeye ve hareket de Cuma günkü kapanış devam etmesini bekliyoruz. Bu, AVRO / 1.1250-1.1300 alan çekici olacağı anlamına gelir. Bu İngiliz Sterlini programları içine daldırma olabilir 1.52 tekrar ve ABD şimdi tüm önemli 120 seviyesi ile flört eder.

Bir ticaret hesabı var mı? İkili Seçenekleri ile ticaret döviz çiftleri ile ilgileniyor musunuz? Onaylanmış broker herhangi bir açılış ile serbest ticaret hesabı.

İlginizi Çekebilir: