Zavallı Ev Satışları, Powellın Güvercinimsi Konuşmak Dolar BİZİ

 

ABD doları rakipleri karşısında dün kaybeden zayıf ekonomik veriler bir dizi yayımlanmasından sonra başladı. Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell sonra yoğun satış beklenmeyen güvercinimsi bir konuşma yaptı. Durgun fabrika faaliyetleri nedeniyle satış baskısı altında olan Japon Yeni bile, ABD doları karşısında düştü. Hakkında 113.80 bir yüksek gelen ABD çifti 113.20 düzeyde ticaret yapmayı reddetti.

 

Kötü ekonomik veriler ve Fed Sandalye güvercinimsi konuşma ABD doları zayıflatmak

Ekonominin %3,5 oranında bir yıllık oranında üçüncü çeyrekte genişletilmiş, Ekim ayında yapılan ön tahmin değişmeden Ekonomik Analizi US Bureau bildirdi. Ancak, ekonomistler tarafından beklenen %3.6 büyüme daha düşük %4.2, ikinci çeyrekte kaydedilen büyüme ve bir çentik altında oldu. Ayrıca, ekipman harcamaları dördüncü çeyrekte yavaşlamış gibi görünüyor, ve yüksek faiz oranları konut talebi azalıyor. Petrol fiyatlarındaki hızlı düşüş daha fazla ekipman harcamaları zayıflatmak bekleniyor. Petrol şirketleri karlarını önemli ölçüde azaltacak gibi düşük petrol fiyatları, enerji sektöründeki yatırımları etkiler.

Aynı şekilde, Ekim ayı toptan stoklar milyar 650.4 Ekim ayında$, %0.5 artış analistlerin beklentileri daha yüksek 2018 Eylül ayında %0.7 ve tahmin edilmiştir. Geçen ay, toptan stoklar %0.4 yükseldi. Yüksek stoklar olası bir ekonomik yavaşlama sinyali.

Alıcılar uzakta nedeniyle artan borçlanma maliyetleri ve yüksek fiyatlar için utangaç olarak yeni ABD Konut Satışları Ekim ayında keskin bir şekilde zayıf hız 2016 Mart ayından bu yana azaldı.

Tek aile ev satışları %8.9 m o 544,000 birimler Ekim ayında m azaldı-Bloomberg tarafından yaklaşık 575.000 birimleri eksik. Eylül için, tek aile ev satışları ve ekonomik durumu 597,000 olarak revize edildi. Bir ev ortalama fiyatı %3.1, bir önceki yıla göre yaklaşık $309,700 düştü, 2017 Şubat ayından bu yana en düşük.

Beklendiği gibi sonunda, Kasım ayı Richmond Fed imalat Endeksi biraz daha zayıf 15 14 karşı geldi. 15, 16 ve önceki ay okuma analistlerin beklentisi daha düşük.

ABD doları için en önemli darbe Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell tarafından beklenmedik güvercinimsi bir açıklama şeklinde geldi.

De Ekonomik Kulübünün New York, Powell teslim bir konuşma başlıklı “Federal Rezerv Çerçeve İzleme Finansal İstikrar.” Döviz piyasası oldu sabitlenmiş için aşağıdaki deyim konuşma:

“Faiz oranları hala tarihsel standartlara göre düşük, ve sadece ekonomi için tarafsız olacağını düzeyi tahminler geniş bir yelpazede altında kalır — ne hızlandırma ne de büyüme yavaşlıyor.”

Faiz oranlarının nötr düzeyden uzak olduğunu ifadesi başkan'dan önceki açıklamaları çelişiyor. Bu nedenle, Fed Başkanı tarafından zayıf ekonomik veriler ve güvercinimsi yorum dolar zayıf devam etmesi bekleniyor.

Fiyat grafiği 114 seviyelerinde YENİ çifti için direnç gösterir. Stokastik göstergesi aşırı alım bölgesinde bulunur. Sonuç olarak, JAPON çifti kısa vadede hareket bekleyebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: