17 Jan Önde gelen Cryptocurrency Hikayeleri 2018

Yeni yıl titrek bir bütün olarak crypto para için başladı. Dijital para birimleri popülaritesi arttıkça, bu yüzden dengesizliktir. Haftada %30 %50 bir hareket norm haline, en üst düzey paralar bile var. Ancak, birlikte oynaklık kısa bir zaman dilimi içinde olağanüstü döner yapmak için fırsat geliyor. Finans piyasalarında yatırım yaparken-tarih sağlar başarı için kalıyorum. Bu kural da para şifreleme için geçerlidir. Cryptocurrency piyasasındaki son gelişmeleri görelim.
 
 
Bitcoin
Bitcoin çok iyi bu hafta $14,000 seviyelerinde başladı, ama ayakta tutmak için nedeniyle satış baskısının artması için hareket edemedi. Güney Kore cryptocurrency borsaları bu Bitcoin ve Ripple gibi birçok tanınmış kripto para cinsinden işlem hacmi bir çoğunluğu oluşturur. Bu nedenle, Güney Kore'den gelen olumsuz haberler tüm kripto para birimlerini etkiler. Dün, Güney Kore Bakanı, ülkenin yakında gelecek hafta kadar erken bir cryptocurrency ticaret üzerinde bir battaniye yasağı, sorun verebileceği uyarısında bulundu. Piyasada satıp bir panik tetikledi, Bitcoin fiyatlarında keskin bir düşüş neden olur. Çin hükümeti son zamanlarda düzenli bir çıkış yapmaya madenciler emretti hatırlanacağı. Cryptocurrency kısa bir süre geri 10.500 seviyelerine kurtarma önce 9,952 dokundu. Daha fazla bilgi edinin.
 
Ethereum
Geçen Cuma, Eter $1415 tarihi bir yüksek kaydedildi. Ancak, Güney Kore'de cryptocurrency ticaret üzerinde olası bir yasağın raporu 880 dolar dün en düşük Eter itti. Ethereum daha iyi özellikleri ve güvenlik sunduğunu iddia eden blok zinciri platformlardır. Hala, Ethereum işletmeler arasında blok zinciri evlat edinme liderliğini sürdürüyor. Bu nedenle, Ethereum herhangi bir azalmayı yatırım için bir fırsat olarak yorumlanmamalıdır. Daha fazla bilgi edinin.
 
Ripple
Başka bir üst cryptocurrency kısa bir süre içinde bu büyüklükte bir roller coaster binmek görecekti. Kripto para $20 $ ' dan 3 tırmandı ve $1.10 seviyelerine geri bir ay içinde düştü. Piyasa değeri için 48 milyar dolar, yarım bir kaç gün önce ne olduğunu az düştü. Düşüş için iki sebep vardır. Pazara hızlı bir şekilde tek bir banka bile tamamen şimdiye kadar platform benimsemiştir fark vardır. Platform sadece test aşamasında. İkincisi, Ripple şimdi 2016 yılında imzalanan, R3 Konsorsiyumu ile sözleşme ile ilgili New York Eyalet mahkemesinde bir dava ile karşı karşıya. Opsiyon sözleşmesinin değeri 12 milyar$. Kararı şirket ve Ripple platform kaderi karar verebilir. Bu nedenle, piyasada Dalgalanma cezalandırıyor, sorunun ciddiyetini düşünüyor. Daha fazla bilgi edinin.
 
 

Adl Bizim

Bitcoin. Önceki makalelerde, Bitcoin 13.000 17.000 aralığında hareket olduğunu belirtmiştik. Dün, Güney Kore ile olası bir ticaret yasağı haber ticaret şeridin alt aralığının krizi sonuçlandı. Şimdi Bitcoin zayıf bir not zaman önemli bir süre için kalmak için bekliyoruz.

Teknik olarak, stokastik göstergesi de düşüş bölgesine girdi. Osilatör 20 okuma yukarıda tırmanıyor kadar Bitcoin zayıf kalır.

Düşüş ticaret, kısa cryptocurrency gitmek için aşağı fiyat hesaplardan kullanmayı planlıyoruz. İdeal giriş ve çıkış 11.000 ve 8.000 seviyeleri. Kısa bir pozisyon açarken, kesinlikle 12.500 yukarıda bir kayıp durdurma siparişi ederiz.

 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Ethereum. Yukarıda açıklandığı gibi, bu para sadece değeri bir mağaza değil. Platformu hızla işletmeler tarafından kabul edilmiş oluyor. Para birimi dün nedeniyle genel bearishness crypto piyasada herhangi bir diğer temel sebep nedeniyle ve düştü. Böylece, Ethereum geri hızla önümüzdeki birkaç seans içinde sıçrama bekliyoruz. Teknik olarak, Williams’ Yüzde Aralığı göstergesi aşırı satım bir senaryo yansıtmaktadır. Böylece, yakında bir boğa ters bekleyebiliriz.

Muhtemel eğilim ters yararlanmak için, bir arama seçeneği yatırım yapabiliriz. Yatırım yapmadan önce, emin ikili broker bir hafta için geçerli bir sözleşme teklifi yapacağız. Ayrıca, Eter belirteci 880 dolar cryptocurrency piyasasında işlem olmalıdır.


 
 

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: