Japonya Durgunluk ve Uçucu bir USD, CAD Bu Hafta İzlemek İçin Para birimi.

Hafta başında yayımlanan korkunç GSYİH (Gayri Safi Yurtiçi hasıla) rakamları üçlü dipli resesyon yer alarak gösterdiği gibi tüm gözler bu hafta (Yen) satın alıyordu. Japon Devlet Başkanı Shinzo Abe, Japonya'nın ekonomisini kurtarmak için planlar yaptığı için halk desteği kazanmak için erken seçim çağrısında yana.
 

:

 
Neden endişe olmalıdır? Dünya Japonya'ya eğer uzun parasal genişleme programını çalıştıran çalışıp çalışmadığını görmek için bakıyor çünkü. Bu GSYİH yayın dayalı değil gibi görünüyor. Bu yüzden herhangi bir yatırımcı temel analiz için ilgi ne oluyor da, Japonya dünyanın üçüncü büyük ekonomisi.

Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi, Başkan, Japonya başarısız aynı yöntemleri uygulayarak ısrar neden yukarıdaki dayalı, merak ediyoruz. Aynı yola sadece deflasyon ve ekonomik büyüme getirmesi gibi görünüyor.

Bir cevap bu, Japonya'da alınan önlemler ekonomik iyileşme için sadece değildir olabilir. Sadece enflasyon geri getirmek için. Yalnız bu enflasyon tüketici harcamalarına neden olarak ekonomik boğa bir daire açılır, tüketici harcamalarının daha az stoklar yol açar, daha az stok yaratılan daha fazla iş yol ve daha fazla iş tabii ki ekonomik büyüme yol açacaktır.

FOMC dakika açıklaması da çok anlayışlı oldu. İşler iletişim Federal Rezerv (FED) yeni yol FOMC deyimi kör olmak, ve sonra dakika daha ince olacak gibi görünüyor. Bu oldu dakika ekstresinde USD yükseliş ve düşüş USD – ikinci kez geliyordu.

Ticaret ilginç bir zaman ve akılda yılın zaman devam etmeliyiz. Tahmin edilebileceği gibi, bu yıl akar sonunda artık belirleyici olacak. Ticaret yıl boyunca mantıklı bir sonucu olarak, ilişkileri ortadan kalkar ve işe yaramaz olacak. Her ikisi de kar alma ve hisse senetleri ticaret etkileyecektir.

Bu haftanın sonuna doğru ticaret olacak, piyasalar (Tüketici Fiyat Endeksi) Kanada TÜFE, Cuma günü taburcu olacak gibi (Kanada Doları), CHF çifti ve CAD çift tarafından tahrik olacak derdik. Bu serbest zaman yanlış tarafta değil emin olun!

Her zaman olduğu gibi onaylı broker herhangi bir döviz çifti ticaret olabileceğiniz bir hatırlatma ile bitirelim.

İlginizi Çekebilir: